Podsumowanie Ogólnopolskiego Dnia Inżynierii Materiałowej na Politechnice Łódzkiej

Chcieliśmy podzielić się z Państwem fantastycznymi wieściami! II Ogólnopolski Dzień Inżynierii Materiałowej "ODIM", który odbył się 22 marca br., zakończył się ogromnym sukcesem.

W trakcie tego wydarzenia mieliśmy przyjemność gościć prawie 100 uczniów z łódzkich liceów. Nauczyciele byli pod wrażeniem merytorycznej jakości zajęć, w tym wykładu i laboratoriów promujących zagadnienia związane z inżynierią materiałową. Ich deklaracje są jednoznaczne - nie spodziewali się aż tak profesjonalnie przygotowanych zajęć i z niecierpliwością oczekują kolejnych tego typu inicjatyw.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom i studentom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do:

Pracowników Instytutu:

• Dr hab. inż. Doroty Bociągi, prof. PŁ
  • Dr hab. inż. Anny Sobczyk-Guzendy, prof. PŁ
  • Prof. dr hab. inż. Hieronima Szymanowskiego
  • Dr hab. inż. Jacka Grabarczyka, prof. PŁ
  • Dr inż. Aleksandry Jastrzębskiej
  • Dr inż. Krzysztofa Jastrzębskiego
  • Dr inż. Radomira Atraszkiewicza
  • Dr inż. Bartłomieja Januszewicza
  • Dr inż. Marcina Makówki
  • Dr inż. Andrzeja Nosala
  • Dr inż. Adama Rzepkowskiego
  • Dr inż. Witolda Szymańskiego
  • Mgr inż. Emilii Brancewicz-Steinmetz

oraz Studentów:

• Katarzyny Wybrzak
  • Ludwika Lorkowskiego

Specjalne podziękowania dla dr Witolda Jakubowskiego, który koordynował całość wydarzenia.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom!

Z poważaniem,

Dyrektor Instytut Inżynierii Materiałowej