7 Międzynarodowe Seminarium Inżynierii Materiałowej

Last Friday we attended the 7th International Materials Science & Engineering Seminar organized jointly with the Department of Physics, J.E. Purkyne University, Czech Republic!

Many thanks to our presenters: Assoc. Prof. Martin Kormunda, Assist. Prof. Jiri Smejka, Assist. Prof. Anna Jedrzejczak and Assist. Prof. Michał Puchalski.

We truly believe this will be the beginning of a fruitful scientific cooperation and we are looking forward to our next joint seminar!

W ostatni piątek uczestniczyliśmy w siódmym Międzynarodowym Seminarium Inżynierii Materiałowej organizowanym wspólnie z Department of Physics, J.E. Purkyne University, Czech Republic!

Ogromne podziękowania dla prelegentów: Profesora Martin Kormunda, Doktora Jiri Smejka, Doktor Anny Jędrzejczak oraz Profesora Michała Puchalskiego.

Wierzymy, że będzie ono początkiem owocnej współpracy naukowej i nie możemy się doczekać naszego kolejnego seminarium!

zrzuty ekranu z seminarium