11 lutego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w Nauce pragniemy złożyć serdeczne życzenia dla wszystkich niezwykłych kobiet, które zdobywają naukowe szczyty, przesuwają granice wiedzy i inspirują kolejne pokolenia do podążania ścieżką odkryć! Niech Wasza pasja nie zna granic, jesteście inspiracją dla nas wszystkich, pokazując, że determinacja, mądrość i siła kobiecego umysłu potrafią przekształcać świat.
Chwalimy się podczas międzynarodowej wystawy ICAN - International Invention Innovation Competition w Kanadzie patent "Modified light-curing composite for dental fillings and its application" został uhonorowany ZŁOTYM MEDALEM. Patent jest wynikiem współpracy pomiędzy Politechniką Łódzka a Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, serdecznie gratulujemy profesorowi Leszkowi Klimkowi i dr inż. Zofii Kuli z UMŁ